Aktualności

Podwórkowa Gwiazdka 2019

17 gru 2019 | Aktualności

W sobotę po raz szósty w Ursusie zaświeciła Podwórkowa Gwiazdka. Wspólnie z Wami „przygotowywaliśmy” Święta.
To był dobry czas, czas wypełniony śmiechem, zabawą, rozmowami, ale przede wszystkim autentycznymi spotkaniami. Był Święty Mikołaj z uroczą Śnieżynką, biegowy slalom pomiędzy choinkami, budowle z klocków, ale najważniejsze, że rodzice i dzieci spędzali te czas razem. Kleili świąteczne ozdoby, robili cekinowe bombki, lukrowali pierniki… byli razem, byli blisko, budowali bliskie więzi i wspólne wspomnienia.

To był czas dla tych, którzy właśnie się poznali i zamienili ze sobą kilka słów i dla tych, którzy nie ukrywali wzruszenia spotkaniem po latach.
Dzieciom, rodzicom i sąsiadom życzymy Wesołych Świąt, bliskości i radości a w nadchodzącym Nowym 2020 Roku niech się spełnia to, co dla Was ważne.

Organizatorzy VI Podwórkowej Gwiazdki w Ursusie: Stowarzyszenie SIMUL ,,Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Oficjalny profil Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy dziękują ursuskim rodzinom za wspólne świętowanie.
Kochani DZIĘKUJEMY.

Szczególne podziękowania dla: Oxygen fitness and wellness club i Grzegorza Daniluka oraz  Galerii wypieków Lubaszka , którzy wspierają  naszą inicjatywę od sześciu lat.